Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2i bytu v Ružinove na Súmračnej ulici

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Súmračná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
18.09.2020
Aktualizované
18.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Ružinove na Súmračnej ulici. Byt má výmeru 54,10m2 + balkón, súčasťou bytu je aj pivnica na medziposchodí. Byt sa nachádza na prvom poschodí bytového domu s výťahom (pod bytom sa nachádzajú ďalšie byty). Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov. Dispozícia: kuchyňa s výstupom na balkón, hala s rolldoorom, priechodná obývačka s výstupom na balkón, spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, chodba, balkón.

Lokalita: byt sa nachádza v bezprostrednej blízkosti zelene, MHD (9, 78, N70, N74), supermarkety (LIDL, Kraj, Billa), základná škola, stredná škola, ZUŠ, reštaurácie, banka, park Ostredky.

Cena: 165 000 €

Kontakt: JUDr. Marcel Korec korec@karinpartners.sk 0908 763 329