Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miškusová Miškusová
realadr@realadr.sk
00421911495385

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Predaj 3

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Drienova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
27.05.2022
Aktualizované
27.05.2022
Cena 246 000,00 €
Miškusová Miškusová Súkromná inzercia
Kontaktovať inzerenta 00421911495385

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Ponuka Predaj 3 izbového bytu na Drienovej ulici v Ružinove BA II. Byt je vo veľmi dobrej lokalite. - dobré parkovanie - blízko trh Herlianská - OC Helios - reštaurácia DEDO - Ružinovská Nemocnica 400m - MHD autobus 20m - 400 m električka - ihriská, park atď. . - byt je cca 10 minut do centra mesta - 10 minút letisko Byt je na 1 poschodí v tehlovom dome, 63m2, balkon, pivnica. Byt je po rekonštrukcii cca 10r. Bezpečnostné dvere, plastové okna, plávajúca podlaha, samostatné WC, kúpeľňa / vaňa/, kuchyňa má rohovú KL, chladnička, práčku a umývačka na riad. Obývačka je prechodná + balkon, izba č 1. samostatná spálňa otočená do tichého dvora vsavaná skriňa, izba č 2 vsavaná skriňa. V byte je plávajúca podlach, v chodbe je dlažba. V dome žijú veľmi dobrí susedia, veľmi dobrá lokalita, blízko .śtrkovecké jazero, park Ostredková, Ihriská, školy , škôlky . Je to obľúbená lokalita. Vyhľadávane aj ako prenájom a dobrá invstícia. Byt je voľný ihneď. Cena. 246 000,- eur Je možné platiť aj cez HU . Najomne je 160 eur V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385