Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 740 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Alla Farkaš maklér
JUDr. Alla Farkaš
alla.farkas@lexxus.sk
+421 918 868 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ, krásny 3i byt s parkovaním, III Veže, REZERVOVANE

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Bajkalská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Celková plocha
84 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
18.05.2017
Aktualizované
20.02.2020
JUDr. Alla Farkaš LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 868 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. ponuky na predaj 3-izbový byt s parkovaním v projekte III Veže, Bajkalská ul., (BA III).

Rozloha 77 m2 + loggia 7,5 m2 a je situovaný na 7./21. posch. s výťahmi.

Dispozícia:
Vstupná chodba, šatník, priestranná obývacia izba s kuchyňou, a vstupom na terasu. Nočná časť: dve spalne,kúpeľňa s vaňou a dvoj umývadlom, samostatná toaleta, šatník.
Byt sa predáva zariadený nábytkom a spotrebičmi, vhodný ako investícia na prenájom. Byt je otočený do dvora, má klimatizáciu.

Strategická poloha, blízkosť centra, príjemné prostredie vhodné na aktívny oddych, kultúrne alebo športové vyžitie a široká ponuka služieb spojených s bývaním naplnia všetky vaše očakávania. Nákupná promenáda III Veže, plná užitočných prevádzok (potraviny, lekáreň, čistiareň, a mnohé ďalšie), vynikajúcich reštaurácii a útulných kaviarní.

Pre vyšší komfort obyvateľov k dispozícii je Fitnescentrum, 24-hodinová recepcia, spoločenská miestnosť, detské ihrisko prístupne výlučne pre obyvateľou.


Cena: 250 000€ + 15.000€ parkovacie miesto


TOPPONUKA