Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom viacúčelová miestnosť s umývadlom 28 m2, ul. Stará Vajnorská, BA III.

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Mestská časť
Jurajov dvor
Ulica
Stará Vajnorská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
28 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.05.2024
Aktualizované
19.07.2024
Cena 250,00 €/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom viacúčelovú miestnosť s umývadlom 28 m2, ul. Stará Vajnorská, BA III., časť Jurajov dvor. Samostatná nezariadená miestnosť je na 1. nadzemnom medzipodlaží s bezbariérovým vstupom s nakladacou rampou.. Šírka vstupných dverí do samotnej miestnosti 90cm. Výška stropu 2,68m. Vybavenie: umývadlo, plastové okná, dlažba, neónové svietidlá. Mužské a ženské WC. Non stop prístup do stráženého areálu na čipovú kartu. Blízka dostupnosť diaľničného obchvatu na všetky smery cca /1 km/. Vhodné na služby, výdajňu tovaru, e shop, prípadne ako showroom alebo kancelária.

Cena: 250.-€/ mesiac + reálna spotreba elektrickej energie + spotreba za ústredné vykurovanie len vo vykurovacom období. Ceny sú uvedené bez DPH. DPH sa pripočítava len u platcov DPH. Pre neplatcov DPH sa nepripočítava k cenám nájomného! Optické internetové pripojenie je v réžii nájomcu. Parkovacie miesta len 30.-Eur/ mesiac + DPH! Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 valentovic@karinpartners.sk