Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
AHOJ REAL AHOJ REAL
ahojreal@ahojreal.sk
903599600

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

KOLOSEO zariadený byt v NOVOSTAVBE pri AT6T a POLU

Typ
Prenájom
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Tomášiková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 550,00 €
AHOJ REAL AHOJ REAL Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária AHOJ REAL ponúka na PRENÁJOM kompletne zariadený 2- izbový tichý byt ulica TOMÁŠIKOVÁ v novostavbe KOLOSEO oproti jazero Kuchajda, vedľa centrála SLSP, YEME, Okr. úrad klientské centrum, FRESCH Market blízko POLUS, LAKESIDE PARK, AT6T, byt má 56m2, loggia 10m2 byt je na 1 posch. s výťahom Zariadený s novou kuchyn. linkou a spotrebiče rohová sedačka, obýv. stena, komody manželská postel, ROLDOR skrina Mesačný nájom 550.-€ plus energ. INFO v RK po telef.: 0948 315 513, 0903 599 600, 0948 316 613 ahojreal.sk