Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 885 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-IZBOVÝ BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII V OBĽÚBENEJ LOKALITE

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Saratovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
21.02.2021
Aktualizované
21.02.2021
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na Saratovskej ulici v Bratislave.

Byt o rozlohe 60,5m2 sa nachádza na 2. Poschodí v 12 poschodovom panelovom bytovom dome s výťahom.

 

DISPOZÍCIA:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, odkiaľ je vstup do kúpeľne, samostatnej toalety, kuchyne, obývacej izby a priestrannej spálne.

Obývacia izba je priechodná a prechádza sa cez ňu do menšej izby, momentálne zariadenej ako detská izba.

LOKALITA:

Byt je situovaný vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú banky, pošta, kaderníctvo, mäsiarstvo, cukráreň, trhovisko, školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne alebo kúpalisko Rosnička.

V blízskosti sa nachádza aj dom mládeže IUVENTA, plaváreň, les, parky, zastávky MHD, obchodný dom Saratov, kde sú ako potraviny, tak aj ďalšie prevádzky ako drogéria, kľúčová služba alebo krajčír.

Priamo za domom sa nachádza veľké parkovisko.

Veľmi obľúbená a vyhľadávaná lokalita vzhľadom na krátku vzdialenosť do centra mesta a zároveň v peknom zelenom prostredí. Cesta električkou do centra mesta trvá len cca 15 minút.Cena nehnuteľnosti je 143.900,-Eur . Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

 

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu