Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 682 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok so stavebným povolením Zvolen

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Vígľaš
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
355 m2
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
25.09.2020
Cena 18 105,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj pozemok s rozlohou 355 m²,ktorý sa nachádza 14 km od Zvolena v obci Vígľaš okres Detva.

Rozmery pozemku sú cca 22 m X 16 m. Na začiatku je rovinatý postupne prechádza do mierneho svahu.

Na pozemku môžete okamžite začať stavať,nakoľko sú už vybudované IS- elektrická aj vodovodná prípojka a bolo vydané aj stavebné povolenie. Príjazdová cesta je asfaltová-celoročne udržiavaná. V cene je zahrnutý aj projekt domu z katalógu Euroline - Aktual 920 aj projekt  na prístrešok pre auto. 

Lokalita:v obci je MŠ,OÚ,futbalový klub,potraviny, dopravné spojenie-autobusová a železničná doprava.Lokalita ponúka krásnu prírodu,turistiku,hubárčenie.Obec Vígľaš leží na hlavnej komunikácii smer Bratislava-Zvolen-Košice diaľnica. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.