Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemky pre rodinné domy s IS Zvolen predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Turová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
846 m2
Pridané
17.02.2023
Aktualizované
02.03.2023
Cena 130,00 €/m2
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Ak hľadáte bývanie v blízkosti mesta a zároveň túžite po kľudnom živote na očarujúcom mieste, je táto ponuka určená pre vás.

Delta Property ponúka exkluzívne štyri slnečné pozemky na výstavbu rodinných domov. Nachádzajú sa len 10 km od mesta Zvolen v malebnej obci Turová.

Nová ulica s piatimi parcelami vznikla na slnečnej lúke v blízkosti lesa. 

Inžinierske siete-k parcelám je privedená voda, elektrika a vybudovaná príjazdová cesta. /viď obrázok/

Rozloha: parcela č. 1.-  867 m2

               parcela č. 2-  846 m2

               parcela č. 3-  851 m2

               parcela č. 4-  900 m2

Lokalita: Turová je malá obec obklopená Štiavnickými a Kremnickými vrchmi, občianska vybavenosť- MŠ, predajňa potravín, futbalové ihrisko, pohostinstvo,knižnica, hasičský zbor, fara, ideálne miesto na turistiku, 3,6 km jazdecký areál, 1,4 km Turovský vodopád, Čertová skala, 5km kúpele Kováčova.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.