Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
archiv - NEVYMAZAT
projekt@webex.sk
0911123456

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobné,kancelárske a skladové priestory Zvolen predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Lieskovská cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
700 m2
Celková plocha
3658 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.02.2020
Aktualizované
28.08.2020
Cena 1,00 €
archiv - NEVYMAZAT Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj skladové, výrobné a kancelárske priestory  nachádzajúci sa v meste Zvolen, na Lieskovskej ceste.

Jedná sa o murovanú železobetónovú halu, ktorú je možné dispozične deliť podľa potreby. V hale sú dovedené všetky siete okrem plynu. Prípojku plynu je možné po dohode pripojiť. V objekte sa nachádza aj administratívny priestor, sociálne zariadenia, šatne a pod.

Zastavaná plocha stavby je 874m2. Objekt je v dobrom stave spôsobilý na užívanie. Areál bol nanovo rozparcelovaný, prístupová cesta ku každému objektu bude riešená formou spoluvlastníctva.

Ponúka sa aj väčšia 2-podlažná budova so zast. plochou cca 1600 m2.

Objekt je na predaj v 2 alternatívach - s menším pozemkom 1957m2 plus  zastavaná plocha stavby,

-alebo vrátane väčšieho pozemku s rozlohou 3658m2. Výmery sú približné geometrický plán predložíme všetkým záujemcom. Objekt je momentálne z časti prenajatý.Nájomca má výpovednú lehotu 3 mesiace.

Cena dohodou.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.