Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Hala 9400m2 na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Lučenecká Cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
9400 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.05.2023
Aktualizované
09.05.2023
Cena 119,00 €/m2
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj sklad Zvolen, Lučenecká Cesta. Plocha: úžitková 9400m2. Cena 119 €/m2.
Hala s oceľovou konštrukciou s rozmermi 98x96m a výškou 7m sa nachádza v priemyselnom areáli s veľmi dobrou dostupnosťou priamo z hlavnej cesty. Okolo haly je dostatok pozemku na manipuláciu a parkovanie vozidiel. Výmera spevneného pozemku na predaj za cenu 60.-€/m2 bude upresnená konkrétnemu záujemcovi. Hlavná časť haly je zložená z osmich spojených častí s rozmermi 96x12,5m a je možné kúpiť ich samostatne. Vjazd do hál je cez veľké plechové brány. Jednotlivé časti sú osadené mostovým žeriavom. Vedľa hál je administratívna budova ktorú je potrebné rekonštruovať. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk