Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Hala 1222m2 na výrobu alebo skladovanie na veľkom pozemku

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1222 m2
Celková plocha
8381 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.05.2023
Aktualizované
30.05.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj výroba Zvolen. Plocha: úžitková 1222m2, pozemku 8381m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: drevená. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Cena 900 000 €
Hala s drevenou konštrukciou s rozmermi 23x55m a výškou 3,5 - 4,5m sa nachádza v priemyselnom areáli s veľmi dobrou dostupnosťou priamo z hlavnej cesty. Okolo haly vedie okruh s betónovou cestou v celej hale je asfaltová podlaha.Pred budovou a okolo haly je dostatok pozemku na manipuláciu a parkovanie vozidiel. Na rozsiahlom pozemku je možné vybudovať ďalšie objekty. Do haly je prístup cez dve nové sekčné brány. V administratívnej časti haly sú 4 kancelárie, šatňa, WC a sprchy. Objekt je chránený alarmom a kamerovým systémom. Všetky pozemky sú vysporiadané vrátane prístupovej cesty. V cene haly je aj prístupová cesta. Realitný maklér Jaroslav Badinka tel.: 0911 552424 email: realsk@realsk.sk