Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 345 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421911447735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1-izb. byt s parkovacím miestom Zvolen

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Sekier
Ulica
Pribinová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911447735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj 1-izb. byt s rozlohou 33,17 m2 na Pribinovej ulici v meste Zvolen-Sekier. K bytu prislúcha parkovacie miesto a spolčná pivnica. Nachádza sa v zateplenom štvor-poschodovom bytovom dome s výťahom na prízemí. Pôvodný stav bytu dáva priestor na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Dispozícia:vstupná chodba, v chodbe je vstup do kúpelne so sprchovacím kútom aj s WC, priestranná kuchyňa a vstup do samostatnej izby.

Lokalita:ponúka dobrú občiansku vybavenosť- MŠ, ZŠ, pošta, obchody.

Energetický certifikát nebol vyhotovený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.