Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izb. byt rekonštrukcia Zvolen-Môťová predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Môťová
Ulica
M. Bazovského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
11.01.2023
Aktualizované
27.02.2023
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj 1 izb. byt s rozlohou 34 m2, ktorý sa nachádza na ul. Bazovského, Zvolen-Môťová.

Byt prešiel rekonštrukciou- elektrické rozvody v celom byte, plastové okná, kuchynská linka na mieru, podlahy, bezpečnostné vstupné dvere aj interiérové dvere. Je situovaný na 1. poschodí z troch. Bytový dom je rekonštruovaný-zateplený.

Dispozícia: vstupná chodba, kúpelňa s WC, vstup do kuchyne, z kuchyne sa vchádza do izby. Na chodbe pred bytom je spoločný balkón aj skladový priestor, plus pivnica. 

Lokalita: posedenie na grilovanie pred bytovým domom, veľa zelene, dobrá občianska vybavenosť v pešej dostupnosti-MHD, Tesco, Coop, zdrav. stredisko, pošta, veterinár.

Energetický certifikát nebol vyhotovený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.