Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Trník
vladimirtrnik@focusreality.sk
0915951439

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký 2 izb.byt s balkónom ideálny na prerobenie

  • Byty, Predaj, Zvolen, Sekier | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Sekier
Ulica
Okružná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
08.09.2022
Aktualizované
30.05.2024
Ing. Vladimír Trník Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V peknej tichej lokalite a v príjemnom prostredí v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný veľký 2 izbový byt s balkónom o úžitkovej výmere 64,11 m2. Byt s výťahom sa nachádza na výbornom 1 poschodí z 8 na najzelenejšom sídlisku Zvolena na Sekieri na ulici Okružná. . Byt je v pôvodnom stave čo dáva možnosti na prerobenie si bytu podľa vlastných predstáv . Dispozícia bytu dáva možnosť na vytvorenie ešte jednej menšej izby. Bytovka je kompletne zateplená .. Samozrejme k bytu prináleží aj pivnica. Energetický certifikát nedodaný. Výhodou je aj parkovanie priamo v blízkosti bytovky . Lokalita je vybavená dobrou občianskou vybavenosťou ./ škola , škôlky , obchody , MHD , zdravotné stredisko /.V blízkosti sú veľmi dobré možnosti na oddych v prírode ako aj rekreačno-športové vyžitie. / priehrada , Orlík, Ekoma , Sekierska dolina /. V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis . V prípade záujmu ponúkame bezplatný finančný servis na získanie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Byt jednoznačne odporúčame vidieť . Tešíme sa na vás.