Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izb.byt v peknom prostredí plnej zelene / aj ako investičný/

  • Byty, Predaj, Zvolen | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
gen.svobodu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
16.06.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Predávame v peknom prostredí plnej zelene 2 izbový byt / aj ako investičný s veľmi solídnymi nájomníkmi/ , ktorý sa nachádza na 3 poschodí / z4 / s výťahom na sídlisku Sekier. Byt o výmere 55 m2 pozostáva zo vstupnej chodby , samostatného WC ,kúpeľne , kuchyne a 2 nepriechodných izieb .Na prízemí bytovky je murovaná pivnica. V byte boli vymenené plastové okná . Ostatné je pôvodný stav , ale naozaj veľmi slušný stav. Tým sú pre kupujúceho dané veľmi dobré možnosti na prerobenie podľa vlastných predstáv .Byt je stredový . Bytovka je zateplená a s veľmi dobrou starostlivosťou. Bola kompletne zrekonštruovaná vrátane výmien stupačkových rozvodov , okrem výťahu. Bytovka sa nachádza vo veľmi peknom prostredí plnej zelene. V blízkosti sú veľmi dobré možnosti na športovo rekreačné vyžitie ,zvolenská priehrada, rekreačné zariadenie Orlík , Ekoma a blízkosť lesa. V blízkosti bytovky sú potraviny , lekáreň, lekári , MHD. V cene je zahrnutý kompletný náklad realitnej činnosti na danú nehnutelnosť. V prípade záujmu zabezpečíme finančný servis na vybavenie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Foto pošleme na vyžiadanie .