Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Mikuš
vlado@solidnebyvanie.sk
0905 743 749

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE. 2 izbový byt na predaj v meste Zvolen, časť Rákoš

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Rákoš
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
04.08.2019
Aktualizované
13.09.2019
Mgr. Vladimír Mikuš Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0905 743 749

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj väčší 2 izbový byt v novostavbe v meste Zvolen,vo vyhľadávanej časti Rákoš. Tento byt s výmerou 61 m2 sa nachádza zvýšenom prízemí bytového domu. Veľkou výhodou je tichá lokalita v ktorej sa bytový dom nachádza, s pohodlnou dostupnosťou do centra mesta Zvolen či už autom, na pešo alebo na bicykli. Taktiež neďaleké napojenie na diaľnicu poskytuje dobrý a rýchly prístup na oba diaľničné smery. Kontakt s prírodou zabezpečuje rieka Hron, ktorá preteká v blízkosti bytového domu a množstvo zelene v dosahu. Byt bol využívaný ako kancelársky priestor. V súčasnosti je na liste vlastníctva vedený ako bytový priestor, a po drobných úpravách bude plne spôsobilý na bývanie.

Cena: 76.000 Eur