Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Pavlíková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu - novostavba - Zvolen - Môťová

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Môťová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
210 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.06.2022
Aktualizované
03.06.2022
Cena 326 000,00 €
Zuzana Pavlíková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite vo Zvolene - časť Môťová.
Podlahová plocha domu je 110 m2 a z toho úžitková plocha 210m2. Plocha pozemku je 776 m2, ktorý je mierne svahovitý. K domu prislúcha tiež dvojgaráž o rozlohe 42 m2 a pochôdzna terasa nad garážou s rozlohou 48 m2.
Dom pozostáva z prízemia, kde sa nachádza vstupná hala do domu, chodba, technická miestnosť, jedna obytná izba, kúpeľňa s WC kuchyňa s obývačkou a komora. Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby a kúpeľňa s WC, spálňa so šatníkom, vlastnou kúpeľňou a WC. Zo spálni sa vychádza na terasu nad garážou.
Inžinierske siete - voda, elektrina, kanalizácia (plyn nie je).
V dome je predpríprava na internet, TV, tiež alarm a kamerový systém. Kúrenie v dome je ústredné - predpríprava na tepelné čerpadlo, podlahové vodné kúrenie. Je tu možnosť riešenia kúrenia aj krbom.
Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa a humno, ktoré je možné využiť ako dielňu, úložný priestor alebo garáž....
Predajná cena nehnuteľnosti je 326 000 €.
Odporúčame vidieť!
Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk