Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 1

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Exkluzívne 3-izbový byt, Žilina - Vlčince III

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Mestská časť
Vlčince
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Celková plocha
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
31.03.2020
Aktualizované
03.04.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj 60,37 m2 3-izbový byt s 3,00 m2 balkónom, ktorý je orientovaný na juh a západ vo vyhľadávanej lokalite Vlčince III v Žiline na Trnavskej ulici.

Nachádza sa na 4. poschodí z 11. v zateplenom bytovom dome s dvoma výťahmi.

Byt prešiel čiastočnou modernizáciou. Prislúcha k nemu pivničná kobka o výmere 1,8 m2. Celková výmera vrátane pivnice a balkóna je 65,17 m2.

Dispozícia bytu: chodba, tri samostatné izby, kuchyňa, kúpeľna, WC, balkón.

Správca bytového domu je Bytterm Žilina.

Pri bytovom dome je bezproblémové parkovanie. Kompletná občianska vybavenosť, vrátane školy, škôlky, obchodov a blízska dostupnosť do lesoparku Chrasť, do ktorého je možné sa dostať už za 2. minúty pešou chôdzou, sú tiež výhodou kúpy tohto bytu.

K bytovému domu je vydaný Energetický certifikát.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi vybavíme. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami.