Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na prenájom 4 iz.byt s balkónom, 126 m2,Žilina centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
126 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
19.07.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 800,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúka na prenájom 4 izbový byt s balkónom o výmere 126m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí bez výťahu v zrekonštruovanej budove vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Mariánskeho námestia. Byt je slnečný, priestranný má tri spálne, veľkú obývaciu izbu, kuchyňu, 2 x kúpeľňa a 2 x WC. V celom byte je položená plávajúca podlaha. Nehnuteľnosť je možné využiť aj ako kancelárske priestory. Cena prenájmu vrátane energií je 800 Eur. VOĽN7Ý IHNEĎ. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk