Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodný priestor na prenájom, Žilina-centrum, 40 m2

  • Komerčné priestory, Prenájom, Žilina | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
26.02.2023
Cena 500,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory, ktoré sa nachádzajú v centre mesta Žilina. Obchodný priestor má výmeru 40 m2, nachádza sa na prízemí polyfunkčného domu s vchodom a výkladom z pešej zóny. Cena mesačného nájmu je 500 eur + energie. TREBA VIDIEŤ!! !Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk