Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2575 Prenájom: kancelárie, 10-125 m2, centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Ulica
Republiky
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
15.02.2021
Aktualizované
24.05.2022
Cena 88,00 €/m2/rok
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2575  Prenájom: kancelárie, 10-125 m2, centrum

Prenajmeme 20 kancelárii s rozlohou od 10 do 125 m2 v polyfunkčnom dome s výťahom, v centre mesta, ul. Republiky. Kancelárie sa nachádzajú na 1 – 5. poschodí. Na podlahe je plávajúca podlaha alebo koberec, okná sú plastové, zabezpečovacie zariadenie, internet, po dohode je  možnosť vybaviť kancelárie nábytkom.  Na každom poschodí je kuchynka a M+Ž toalety.  Parkovanie verejné.

Cena: od 88,- Eur/m2/rok + energie.