Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID 2733 Predaj: Skladová / výrobná hala

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Ulica
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
2369 m2
Celková plocha
3522 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
17.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 3 000 000,00 €
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID 2733  Predaj: Skladová / výrobná hala

Pozemok celkom 3522, výrobné / skladové / admin. plochy 2369 m2, spevnené / manipulačné plochy 1081 m2, prístrešok 72 m2.  Dve navzájom prepojené haly:

Výrobná hala: 969 m2

Prízemný objekt, , betónové pásové základy, mierne pultová strecha, zateplená,  s krytinou z natavovacích pásov, asfaltové a betónové podlahy, vonkajšie omietky baumitové so zateplením,  plastové okná,  dvere a dvoje zhrňovacie vráta,  elektricky ovládané.    Vykurovanie stropnými plynovými žiaričmi, rozvody vody, vlastný elektrorozvádzač, meranie a regulácia tepla  miestnymi priestorovými termostatmi, nová železobetónová podlaha.   V prednej časti haly je vybudovaná predajňa,  kancelárie a sociálne zariadenia. V tejto časti je kondenzačný plynový kotol na vykurovanie a ohrev teplej vody.  Priemerná výška 6,0 m. Rekonštrukcia 2007,2019.

Hala: prístavba 1381 m2

Jadnopodlažná  halová stavba, prefabrikovaná skeletová konštrukcia  s opláštením  zo sendvičových panelov, skladaný strešný plášť, strecha je plochá, zakrytá Fatrafolom, oceľové väzníky, presvetlená svetlíkmi a vetracími krídlami.  Hala je napojená na splaškovú kanalizáciu,  elektrickú energiu 220/380 V, možnosť vykurovania  kotlom na pelety a plynovými žiaričmi. Vráta sú elektricky ovládané,  zhrňovacie,    priemyselná betónová podlaha. Priemerná výška 7,0 m, Realizácia r. 2020.

Spevnené manipulačné plochy, železobetónové, odkanalizované do dažďovej kanalizácie.

Znalecký posudok: 11/2021.

Cena: 3,0 mil. Eur +/- dph.