Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Rybárik
primareality@gmail.com
0903 703 565

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2530 Nájom – 1- izb. byt, parkovanie, centrum – Žilina. D3

Typ
Prenájom
Mesto
Žilina
Mestská časť
Staré mesto
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.03.2022
Aktualizované
29.04.2022
Cena 450,00 €/mes.
Martin Rybárik Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 703 565

Popis nehnutelnosti

ID: 2530  Nájom – 1- izb. byt, parkovanie, centrum – Žilina. D3
Zariadený 1 izbový byt na 2 p. v mestskom dome, v centre mesta. Pozostáva z kuchynského kúta  prepojeného s izbou (spálňou), chodby,  kúpeľne a balkóna. V kuchyni je kuchynská linka, elektrická dvoj platnička, chladnička, mikrovlnka . Izba je zariadená manželskou posteľou, stolíkom. V kúpeľni je sprchový kút, umývadlo a wc. V chodbe vešiak a skriňa. Na podlahe je položená plávajúca podlaha a keramická dlažba, okná sú plastové. Byt je skoro komplet vybavený a zariadený ( stôl a stoličky, skriňa, stolík, TV, skrinky). K dispozícii je spoločná práčovňa s dvoma automatickými práčkami. V cene KTV,  internet a parkovacie miesto vo dvore,  1 x týždenne upratovanie a výmena prádla.

Cena: 450,- Eur / mesiac komplet vrátane parkovania.