Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 961 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom Trnové, 1225 m2, Žilina - Trnové

Typ
Predaj
Mesto
Žilina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
26.02.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: EXKLUZÍVNE iba u nás Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Trnové, ktoré je súčasťou Žiliny. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 684m 2 + ovocná záhrada o výmere 541m2. Je z časti podpivničený pod jednou miestnosťou. Rodinný dom má 2 obytné izby, kuchyňu, kúpeľňu, chodbu, vchod na povalu a do pivnice. V dome prebiehali rekonštrukčné práce, boli vymenené okna, nové el.vedenie, všetky miestnosti sú vyčistené od starých omietok a podláh. Nehnuteľnosť má možnosti rozšírenia a to do podkrovia, alebo ako prístavbu do zadnej časti domu. Strecha sedlová krov je zdraví. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.( SPP, SSE ,voda, kanalizácia a vlastná studňa.)
Na tom istom pozemku ako rodinný dom sa nachádza murovaná domček, ktorý môže slúžiť ako garáž, alebo ako letná kuchyňa. Pri kúpe tohto rodinného domu môžete využiť dotáciu od štátu na obnovu rodinného domu v celkovej výške 19.000,- eur. Viac info u nás v RK. Kontakt: 0948 868 682, tatiana.salandra@anoreal.sk