Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Huličiar
huliciar@rrd.sk
0915982394

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Vrútky - Karvaša a Bláhovca, 992 m2. Rezervovaný.

Typ
Predaj
Okres
Martin
Mesto
Vrútky
Ulica
Hlboká cesta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Celková plocha
180 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.03.2023
Aktualizované
20.05.2024
Martin Huličiar Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcií - zameranej na strešnú krytinu, výmenu okien a interiér 1 NP.

Teplo je zabezpečované elektrickým kotlom, napojeným na teplovodné podlahové kúrenie. Asistuje mu voľne stoja krbová pec, umiestnená v obývacej izbe.Priestorové usporiadanie; 1 PP: pivnica a tech. miestnosť, 1 NP: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, komora, kúpeľňa s WC a spálňa, 2 NP: 2 x izba.Situovaný je v peknom, tichom prostredí, na členitom pozemku o celkovej výmere 1000m2 s orientáciou na V/J/Z, jeho súčasťou je aj hospodárska budova o výmere 30 m2, slúžiaca ako dielňa.K dispozícií ihneď. Bližšie informácie: Martin Huličiar, tel.: 0915982394, e-mail: huliciar@rrd.sk, martin.hulo@gmail.com