Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOHODA MOŽNÁ-ZNOVU NA PREDAJ PODPIVNIČENÝ RODINNÝ DOM VEDĽA DUN.STREDY NA PREDAJ S VEĽKOU ZÁHRADOU V SLEPEJ ULIČKE LEN 3 KM OD RYCHL CESTY R7 DO BA

Typ
Predaj
Mesto
Vieska
Ulica
Pekna
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
490 m2
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.05.2022
Aktualizované
09.12.2022
Cena 144 990,00 €
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality Vám ponúka na predaj rodinný dom v dedinke Vieska, len 3 minúty od napojenia na rýchlostnú cestu R 7 do Bratislavy. Veľmi v dobrom stave zachovaný rodinný dom je veľkopriestorový celý podpivničený s krásnou , veľkou záhradou v tichej slepej uličke a okrem toho rodinný dom je veľmi blízko cca 1 km od železničnej stanice a blizko aj od autobusovej stanice a všetkých občianskych vybavenosti, školy, škôlky slovenské aj maďarské, nemocnica, lekárne, obchody, zábavné centrá , športové areály, ako aj parky atď,ktoré Vám ponuka okresné mesto Dunajská Streda ako aj vedľajšie dediny.
Rodinný dom aj so svetlými priestrannými izbami sa nachádza vo Vieske 2km od Dunajskej Stredy na žitnom ostrove na skoro 1382 m2 záhrade Úžitková plocha domu je 200 m 2. Zastavaná plocha domu je 219 m 2 .Dolná časť domu 200 m2 pod celým domom krásna vínna pivnica s vedľajšími miestnosťami /na pranie, kotol, drevo, rôzne miestnosti ako špajza a/K domu prislúcha aj garáž s montážnou dierou. .
Obklopená velikánskou krásnou záhradou s ovocnými stromami vedľajšou ďalšou budovou, ako aj terasou, studňa, žumpa,
Dom je komplet celý podpivničený, kde sa nachádza plynový kotol, ďalšia kuchyňa, práčovňa a ďalšie miestnosti. vínna pivnica, barový pult krásny drevený. Dom má toaletu, kúpeľňu ,kuchyňu , a 3 spálne a 1 veľkú obývaciu izbu z ktorej sa vychádza na slnečnú terasu. V obývačke sa nachádza aj krb,

Dom je bez ťarchy kúpou voľný na okamžité nasťahovanie sa aj s nábytkom podľa dohody. Na cene nehnuteľnosti v prípade vážneho záujmu sa dá dohodnúť.

Vykurovanie je plynové s radiátormi. Veľká záhrada ktorá je polievaná cez studňu . Oplotenie : z prednej časti domu drevená brána a po bokoch pletivo. Režijné náklady do 160 Eur mesačne .V prípade dohody dom sa predáva aj so zariadením!
Cena: 144 990 €
Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: PhDr. Chrenko Edit, mobilne číslo : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadaviek denne, aj cez víkendy . Rozprávame slovensky, maďarsky ,anglicky a nemecky aj slovensky.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti., čiže vybavenie kompletne hypotekárneho úveru ,ktoré je úplne zadarmo.