Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Janek
janek@karinpartners.sk
0903 738 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj dvojgeneračný 6 izbový rod. dom Veľký Meder vínna pivnica

Typ
Predaj
Ulica
Max. Gorkého
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
414 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
28.12.2021
Aktualizované
12.01.2022
Cena 219 900,00 €
Tomáš Janek KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 599

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 6 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 399 m2  v kúpeľnom meste Veľký Meder s krásnou terasou, záhradou so súkromím, krbom a vínnou pivnicou. Dom má 2x kúpeľňu (sprchovací kút) s 2x wc. Dom má 2 samostatné bytové jednotky s vlastným vchodom, je vhodný na bývanie aj na prenajímanie.

3D virtuálna prehliadka:

 https://my.matterport.com/show/?m=bg1VYXcXmUY

Výborná investičná príležitosť. Môžete jednu samostatnú bytovú jednotku využívať na prenájom a druhú samostatnú bytovú jednotku na vlastné bývanie. Veľký Meder je vyhľadávané kúpeľné mesto, dom sa podľa dohody predáva so zariadením. Dom je vhodný aj na dvojgeneračné bývanie rodičov s deťmi.

Rodinný dom je čiastočne podpivničený (vínna pivnica) a ďalej pozostáva z:

SUTERÉN (samostatná bytová jednotka s vlastným vchodom): predsieň, obývačka spojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, samostatná izba, kúpeľňa s wc, technická miestnosť, chodba.

Druhú samostatnú bytovú jednotku s vlastným vchodom tvorí:

PRÍZEMIE: predsieň, chodba, schodisko, veľká obývačka s krbom, kuchyňa s jedálenskou časťou s výstupom na terasu do záhrady, špajza, terasa

POSCHODIE: 3x izba, kúpeľňa (sprchovací kút) s wc, schodisko, veľká priestranná loggia (vstup z 2 izieb)

POVALA s možnosťou úpravy na ďalšiu (tretiu) samostatnú bytovú jednotku (predpripravený vlastný samostatný vchod)

Dom má všetky IS: elektrina 220/380 V, biologická čistička odpadových vôd (možnosť napojenia na kanalizáciu pred domom) vykurovanie: plynové (radiátory + podlahové kúrenie), dom je napojený na mestskú vodu.

Exteriér domu tvorí upravená záhrada s trávnikom, drevinami a stromami, ktoré zabezpečujú príjemné súkromie v spojení s prírodou.

Parkovanie: možnosť aj priamo vo dvore pre 2-3 autá, pred domom.

V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na zariadení domu.

Okolie: výborná občianska vybavenosť, v blízkosti Termálne kúpalisko Veľký Meder (Thermal  Corvinus), Poliklinika (zdravotná starostlivosť), OC Veľký Meder (Obchodné centrum), futbalový štadión, potraviny, obchody, banky, služby, reštaurácie, MŠ, ZŠ, ZUŠ, SŠ, Centrum voľného času, čerpacie stanice, výborné napojenie na diaľnicu, tichá lokalita.

Cena: 219.900 € možnosť aj na hypoúver,

v cene sú zahrnuté služby RK:

- komplexný právny servis - vypracovanie všetkých typov zmlúv

- komplexný finančný servis – vybavenie hypotekárnych úverov a poistení nehnuteľností

- poplatky spojené s notárskym overovaním podpisov na kúpnych zmluvách

- správny poplatok pri prevode vlastníckeho práva vo výške 66,-Eur na Okresnom úrade, katastrálnom odbore za kúpne zmluvy

Kontakt:

Tomáš Janek, 0903 73 85 99, tomas.janek9@gmail.com, janek@karinpartners.sk

Mgr. Anetta Vlčáková, 0905 83 33 44, anetta.vlcakova@gmail.com, vlcakova@karinpartners.sk