Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Mojžišová
mojzisova@diamondreality.sk
0947 941 256

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA KONCI DEDINY - VEĽKÉ ZLIEVCE

Typ
Predaj
Ulica
Veľké Zlievce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
148 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.08.2022
Aktualizované
28.11.2023
Jana Mojžišová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0947 941 256

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Zvolen Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza na konci dediny v tichej lokalite.
Rodinný dom a pozemok je umiestnený v obci Veľké Zlievce - okres Veľký Krtíš. Na pozemku za domom sa nachádza murovaný domček - letná kuchyňa, dielňa.
Výhodou je veľký Pozemok - upravený, rovinatý - Da sa prerobiť na stavebný pozemok - VHODNÉ NA INVESTÍCIU
Okolo domu sa nachádzaju tiež ovocné stromy - broskyňa a ríbezle. Strecha domu, je rovná a dom je v osobnom vlastníctve.

Dispozičné riešenie:
Prízemie: vstupná chodba, kuchyňa s krbom, dve izby, garáž s wc a kotolňa.
Poschodie: detská izba s lodžiou, kupelňa, obývacia izba, spálňa a dve špajze.Základná charakteristika:

- vhodný na trvalé bývanie
- nová strecha - Ipa
- drevené okná
- vodovod napojený na verejnú kanalizáciu
- plynové kúrenie
- garáž s montážnou jamou priamo v dome
- veľká záhrada
- osobné vlastníctvo

Obec Veľké Zlievce, ponúka občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu autobusová zastávka, potraviny, knižnica, pošta, základná škola, verejný vodovod, verejná kanalizácia, využívaný komunálny odpad a iné.

Materská škola a základná škola, sa nachádza 5 km v obci Bušince alebo 11 km v okrese Veľký Krtíš.Naše služby zahŕňajú Diamond Reality balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné ku kúpe, vrátene profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovdzanie nehnuteľnosti.


Ak máte záujem o obhliadku, prípade potrebujete viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na t.č. 0947 941 256 alebo prostredníctvom emailu: mojzisova@diamondreality.sk