Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Mojžišová
mojzisova@diamondreality.sk
0947 941 256

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - VEĽKÉ STRACINY

Typ
Predaj
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1500 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
17.08.2022
Aktualizované
24.03.2023
Jana Mojžišová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0947 941 256

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Zvolen Vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s nutnou rekonštrukciou. Dom a pozemok je umiestnený v obci Veľké Straciny - okres Veľký Krtíš.

Pozemok okolo domu je mierne svahovitý. Strecha domu je sedlová, pokrytá lepenkou a škridlou.

Dispozičné riešenie:

Prízemie: obývacia izba, kuchyňa, izba, kúpeľňa, komora a garáž.

Základná charakteristika:

- úžitková plocha, výmera - 1500m2

- vhodný na chalupárčenie

- vnútorné omietky sú klasické

- plynové kúrenie, kotol na ohrev vody

- žumpa

- drevené okná

- garáž priamo v dome

- osobné vlastníctvo

- Energetický certifikát nebol predložený

Obec Veľké Straciny ponúka občiansku vybavenosť .Nachádza sa tu autobusová zástavka, potraviny, kostol, obecný úrad, detské ihrisko, futbalové ihrisko a ďalšie možnosti. Materská a základná škola sa nachádza 3km v obci Bušince alebo 6 km v okrese Veľký Krtíš.


Naše služby zahŕňajú Diamond Reality balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné ku kúpe, vrátene profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovdzanie nehnuteľnosti.


Ak máte záujem o obhliadku, prípade potrebujete viac informácií, neváhajte ma kontaktovať na t.č. 0947 941 256 alebo prostredníctvom emailu: mojzisova@diamondreality.sk