Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 397 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba 5i RD v tichej lokalite.

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Ulica
Športová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.09.2020
Aktualizované
28.09.2020
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Reality Gerlach ponúka na predaj rodinný dom v lokalite Veľká Lomnica . Dom je postavený na pozemku o rozlohe 700m2. Zastavaná plocha je 191m2 a obytná /mimo pivníc / je cca 250m2. Dom je kompletne podpivničený. Vedľa hlavného vstupu sa nachádza priestranná dvoj garáž . Na prízemí je veľká obývacia izba s výstupom na terasu, s krbom, oddelená kuchyňa s jedálenským kútom s výstupom na terasu , samostatné wc , kúpeľňa a izba . Na poschodí je priestranná kúpeľňa a oddelené WC. Tri samostatné izby s balkónom. V pivničných priestoroch sa nachádzajú 4 priestory, ako je práčovňa , parný box – vaňa , sklad a možnosť dobudovania kuchyne s výstupom na pozemok k altánku. Dom je postavený s tehly a skolaudovaný v roku 2006.

Cena : dohodou