Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Rodinný dom Udiča - Prosné, pozemok 1064 m2

Typ
Predaj
Mesto
Udiča
Mestská časť
Prosné
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
1064 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.02.2023
Aktualizované
24.03.2023
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180763 V peknej tichej lokalite obce predáme rodinný dom so započatou rekonštrukciou s úžitkovou plochou 120 m2, plocha zastavaná 200 m2, výmera pozemku 1064 m2.

Rekonštrukcia zahŕňa komplet novú kúpeľňu,  kotol na pevné palivo a peletky, nový bojler na ohrev vody, výmena elektrických rozvodov a rozvodov vody, nové radiátory, zateplenie, vymenené boli okná za plastové. Dispozične pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom nedzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, terasa, kúpeľňa, spálňa so šatníkom. Na druhom podlaží sa nachádzajú 2 izby poval. Na pozemku je nová vŕtaná studňa.

Cena 149 500 € možná je dohoda.

KONTAKT: Monika Milčáková, 0907 373 255, prípadne e - mail adresa: milcakova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky