Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Rodinný dom, veľký pozemok, potôčik Tuhár ID 2163

Typ
Predaj
Okres
Lučenec
Mesto
Tuhár
Ulica
Tuhár
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
193 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
20.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 83 400,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom podhorskej obci Tuhár.  Dom stojí na rozsiahlom pozemku s výmerou 3 169 m2. Kolaudácia domu prebehla v roku 1975, je postavený z tehly, strecha je rovná pokrytá plechom. Dom je v pôvodnom, zachovalom stave. Prízemnú časť domu tvorí :  zádverie, chodba, kuchyňa, dve izby, špajza, kúpeľňa, kumbál pod schodiskom. Poschodie tvorí : chodba s výstupom na loggiu, dve izby a veľká dvojizba. Dom je 2/3 podpivničený.

Dom je napojený na elektrinu a vodu z vlastnej studne, odpad je riešený žumpou. Do domu nie je zavedený plyn, plynová prípojka je v plote. Vykurovanie domu je kotlom na tuhé palivo, okrem toho je možné si prikúriť aj krbom i dvoma peterkami. Dom je priestranný s obytnou plochou 193 m2.

Na dvore sa nachádzajú tri garáže, maštaľ, senník, murovaný altánok (udiareň, sušiareň, pec na chleba, drevené prístrešky. V záhrade stojí nedokončený rozostavaný dom so stavebným povolením.

Koniec záhrady lemuje potôčik a lesík. Na dvore a záhrade je množstvo ovocných stromov. Okrem bývania je nehnuteľnosť vhodná aj na hospodárenie, či chov zvierat. Obec Tuhár je obklopená krásnou prírodou, (vidiecke bývanie, oddych, relax, prechádzky, hubárčenie). Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám rád poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.