Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Aleksandar Boc
boc@mgreal.sk
0944 317 488

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom izieb v 3 izbovom byte od 100€/mes, Trnava

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Na Hlinach
Typ nehnuteľnosti
Byty
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.08.2020
Aktualizované
19.08.2020
Cena 130,00 €/mes.
Aleksandar Boc MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 317 488

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom v 3 izbovom byte 2 nepriechodne zariadene izby v Trnava, ulica Na Hlinach. Nachádza sa na 2. poschodí z 8 s výťahom. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička. Stav objektu: pôvodný stav. Kúrenie: centrálne. Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom.

Mala izba (2,5m x 2,5m) cena 100€/mesiac + energie podľa spotreby cca 40€/osoba,

Stredná izba (3,5m x 3,5m) cena 130€/mesiac + energie podľa spotreby cca 40€/osoba  

Energie sa platia každý mesiac v 15 deň v mesiaci na základe aktuálnej spotreby. Výsledná suma za energie (okrem kúrenia) sa podelí počtom ubytovaných osôb a tak sa zistí cena na osobu.

Kúrenie sa účtuje individuálne podľa merača v každej izbe.