Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom kancelárií 21 m2 v centre Trnavy

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Vajanského
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
21 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
29.10.2020
Aktualizované
16.05.2023
Cena 250,00 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom kanceláriu na 1.p. č. 124  o výmere 21 m2  . V miestnosti je umývadlo, WC a kuchynka sa nachádzajú v spoločných priestoroch. Okná sú orientované do átria. Cena nájmu kancelárie č. 124 je 170 €/mesiac. bez DPH + 80€/mes. bez DPH energie. Ďalej ponúkame  na 2.p. kanceláriu č. 229 o výmere 21,0 m2. Okná sú orientované do átria, nové podlahy a žalúzie,  WC a kuchynka sú v spoločných priestoroch. Cena nájmu 170€/mes. bez DPH + 80€/mes. bez DPH energie, suterénny priestor 17 m2 s vlastným umývadlom s možnosťou využitia, ako menší sklad. Cena nájmu 130€/mes. bez DPH.