Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj výrobno skladový priestor v Trnave

  • Komerčné priestory, Predaj, Trnava | pic. 1
  • Komerčné priestory, Predaj, Trnava | pic. 2
  • Komerčné priestory, Predaj, Trnava | pic. 0
  • Komerčné priestory, Predaj, Trnava | pic. 1
  • Komerčné priestory, Predaj, Trnava | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Skladová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
828 m2
Celková plocha
1517 m2
Typ stavby
Iné
Pridané
17.02.2023
Aktualizované
08.12.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj výrobno skladový priestor 828 m2 s vonkajšou spevnenou plochou 689 m2 v Trnave
Rozmery objektu sú 18m širka a 45m dĺžka. Vstup je riešený formou dvoch automatických brán, ktoré sú prispôsobené pre nákladné vozidlá a umožňujú tak priamy vstup do haly a možný prejazd.
Výrobný objekt vznikol čiastočnou rekonštrukciou pôvodnej opravárenskej haly. V súčasnosti
slúži objekt ako nástrojáreň pre možnosti pravidelnej údržby, servisu.
Z dispozičného hľadiska objekt pozostáva : výrobné priestory so zázemím.
Z konštrukčného hľadiska objekt pozostáva : Základy tvoria betónové pätky a pásy svodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti, nosnú konštrukciu tvoria oceľové stĺpy, murivo zo siporexových tvárnic a priehradové väzníky kotvené do oceľových stĺpov. Strecha je sedlová so
svetlíkom. Krytina je z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Podlaha je betónová. Úpravy vonkajších povrchov sú z brizolitových omietok, vnútorné povrchy sú z vápenno cementových omietok, v sanitárnych priestoroch je keramický obklad.
Okná sú plastové, vráta sú segmentové automatické, dvere sú drevené a kovové.
Charakter objektu : Stavba je v súčasnosti je využívaná ako výrobný objekt so sociálnym zázemím. Svetlá vzdialenosť medzi prvkami nosnej konštrukcie presahuje 10m, pôdorysné rozmery výrazne prevládajú, objekt je zaradený do charakteru - haly výrobné so žeriavovou
dráhou.
Možnosť kúpy celého areálu - táto ponuka + skladovo, obchodno,administratívne priestory + skladové priestory s kanceláriami a samostatným skladom + veľký pozemok 1382m2 predáva sa spolu s budovou Treba vidieť.

Nezaujala Vás táto ponuka? Nevadí :) V ponuke máme ďalšie objekty ktoré Vás určite oslovia, skontrolujte Naše ponuky alebo Nás kontaktujte.

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911801998