Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj skladový objekt so spevnenou plochou v Trnave

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Skladová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
717 m2
Celková plocha
2099 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Pridané
17.02.2023
Aktualizované
08.12.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj dvojpodlažný skladový objekt 717m2 so spevnenou plochou 1383 m2 v Trnave
Skladový objekt je dvojpodlažný so sedlovou strechou.
Z dispozičného hľadiska objekt pozostáva :
1. NP - Prízemie dispozične pozostáva zo skladovej časti, kancelárskych priestorov a zázemia pre zamestnancov kde je k dispozícií šatňa, sprcha a toaleta. Všetky priestory sú vykurované.
2. NP - Dispozične pozostáva z kancelárskych priestorov a skladovej časti a zázemia pre zamestnancov. Na nakladanie tovaru je k dispozícií elektrický žeriav a dva otvory v podlahe.
Vonkajšia oplotená spevnena plocha s Váhou a dvomi posuvnými bránami vhodná na prenájom napr. na parkovanie vozidiel alebo predaj stavebného materiálu alebo výstavbu novostavby.
Z konštrukčného hľadiska objekt pozostáva :
Základy tvoria betónové pätky a pásy s vodorovnou izoláciou proti zemnej vlhkosti, nosnú konštrukciu tvoria oceľové stĺpy, murivo zo
siporexových tvárnic a priehradové väzníky kotvené do oceľových stĺpov. Strecha je sedlová.Krytina je z pozinkovaného plechu. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu.Podlaha je betónová s rôznymi povrchovými úpravami podľa typu prevádzky, v skladových priestoroch je cementový poter, v sociálnom zázemí je keramická dlažba, v kanceláriách je PVC.
Úpravy vonkajších povrchov sú z brizolitových omietok, vnútorné povrchy sú z vápenno cementových omietok, v sanitárnych priestoroch je keramický obklad. Okná sú drevené a kovové jednoduché, vráta sú segmentové a otváravé, dvere sú drevené a kovové. Osadené sú
sprchové kúty, WC a pisoáre. Vyhotovené sú rozvody vody a kanalizácie. Zdrojom tepla je plynový kotol, radiátory sú oceľové, zdrojom TÚV je zásobníkový ohrievač.
Možnosť kúpy celého areálu - táto ponuka + skladovo výrobný prestor so žeriavom + skladové priestory s kancelárskymi a obchodnými priestormi + pozemok v rámci dvora. Treba vidieť.
Nezaujala Vás táto ponuka? Nevadí :) V ponuke máme ďalšie objekty ktoré Vás určite oslovia, skontrolujte Naše ponuky alebo Nás kontaktujte.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt:0911801998