Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívne kancelárske priestory, 138 m2, Trenčín, Štúrovo námestie / centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
138 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.04.2022
Aktualizované
13.05.2022
Cena 600,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory s výmerou 138 m2 na Štúrovom námestí, v centre Trenčína. Priestory s výhľadom na Trenčiansky hrad sú situované na 1.poschodí v historickej budove, sú prístupné samostatným vchodom a schodiskom z podbránia. Priestory sú členené na dve kancelárie + menšia prijímacia kancelária, vstupná hala, 2x WC, sklad. Čistá plocha kancelárií: 80 m2. Podlaha: plávajúca (v kanceláriách), v ostatnej časti dlažba. Interiérové dvere: masívne. Okná: eurookná. Stropy: kazetové podhľady s osvetlením. Iné vybavenie: elektronický vrátnik, sieťové rozvody v kanceláriách. Energetický certifikát: nemá. Parkovanie verejné. Cena: 600 €/mesiac bez elektriny - cca 80€/mesiac. Priestory majú vlastný elektromer. Voda je zahrnutá v cene nájmu. V tesnej blízkosti viaceré štátne inštitúcie, banky, kompletná vybavenosť. K dispozícii po dohode. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk