Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodné priestory na prenájom, 207 m2, Brnianska ul., Trenčín / Zámostie

  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Brnianska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
207 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 1 350,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 207 m2 na Brnianskej ulici v Trenčíne, v priemyselnej zóne na Zámostí. Priestory s výkladmi sú situované na prízemí polyfunkčného objektu, sú veľmi dobre viditeľné z hlavnej ulice. Dispozičné riešenie: predajňa, kancelária, chodba, sklad + rampa. Cena prenájmu: 1.350 €/mesiac + 1.800 €/mesiac záloha na energie. Ceny sú uvedené bez DPH. Možný prenájom parkovacieho státia: 37€/mesiac, bez DPH. Ochrana budovy je zabezpečená kamerovým systémom + nonstop služba vrátnika. Možnosť využívať zdarma poštovú schránku s bezplatnou službou preberania pošty. V blízkosti objektu je diaľničný privádzač, benzínová pumpa, reštaurácia, kaviareň, lekáreň. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk