Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhrada 713 m2, možnosť výstavby chatky, Východná ul., Trenčín / ZO Chrásť

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Juh III
Ulica
Východná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
713 m2
Pridané
24.09.2021
Aktualizované
19.11.2022
Cena 16 000,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradu s výmerou 713 m2 v Trenčíne v záhradkárskej osade Chrásť, prístupnej z Východnej ulice na sídlisku Juh. Pozemok má nepravidelný tvar, šírka pozemku: 14,5m / 20,5m. Dĺžka pozemku 38m / 47m. Bez elektriny. Voda: úžitková, pri pozemku - rozvod vody v rámci záhradkárskej osady, v sezóne. Možnosť výstavby záhradnej chatky na pozemku. V cene pozemku je zahrnutý aj spoluvlastnícky podiel na nespevnených prístupových komunikáciách v rámci osady. Pozemok je prevažne svahovitý, prístupný z dvoch strán, aj autom - v závislosti od počasia. Ročné poplatky v záhr. osade za pozemok sú na úrovni cca 40 eur. Cena pozemku: 16 000 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk