Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - DELTA | Stavebný pozemok s IS na predaj, Trenčín, 400m2

  • Pozemky, Predaj, Trenčín | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
K mlynisku
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
400 m2
Pridané
04.11.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 0,00 €
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkam stavebný pozemok na predaj v meste Trenčín s IS na pozemku.

POZEMOK: rozloha 400 m2 s rozmermi 15,2*26,3m, koeficient zastavania je 30%.

IS: elektrika, plyn, voda na pozemku, kanalizácia v asfaltovej ceste pred pozemkom.

LOKALITA: Pozemok sa nachádza na novovybudovanej ulici na okraji Trenčína tesne pred časťou Záblatie. Do centra Trenčína to bude autom cca 8min. V okolí novovybudovanej ulice sa nachádza škola, škôlka, kaderníctvo, reštaurácie, lekár potraviny a ostatná občianska vybavenosť.

Na pozemok Vám vypracuje projektant projektovú dokumentáciou podľa Vašich predstáv, vybavíme stavebné povolenie, stavbu podľa vopred odsúhlaseného rozpočtu postavíme, dom skolaudujeme, interiér Vám navrhneme a dom zariadime.

CENA: REZERVOVANÉ


Realitný maklér: Ing. Martin Grunta,

tel.: +421 911 083 672

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.