Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skladový priestor na prenájom, 300 m2, Trenčín, Zlatovská ul. / Zámostie

  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Zlatovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
03.06.2022
Aktualizované
03.06.2022
Cena 1 000,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor s výmerou 300 m2 na Zlatovskej ulici v Trenčíne, v priemyselnej zóne s ideálnym napojením na diaľnicu. Rozmery samostatného skladu: š: cca 10m d: cca 30 m. Samotný objekt, kde je situovaný skladový priestor, je veľmi dobre prístupný pre kamióny - s možnosťou pohodlného naloženia / vyloženia tovaru pod vybudovaným prístreškom + následná logistika vysokozdvižným vozíkom do samotného skladu. Priestory sú využiteľné počas pracovnej doby prenajímateľa. K dispozícii sú spoločné toalety. Energetický certifikát: nemá. Cena za prenájom skladu: 1000-,eur/mesiac, bez DPH a energií. Asfaltová prístupová cesta. Ihneď k dispozícii.