Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelária na prenájom: 22 m2, prízemie, Trenčín, Legionárska / Dlhé Hony

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Dlhé Hony
Ulica
Legionárska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
22 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.07.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 100,00 €/m2/rok
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný kancelársky priestor s výmerou 22 m2 na prízemí polyfunkčnej budovy na Legionárskej ulici v Trenčíne. Sociálne zariadenia: spoločné na chodbe. Iné vybavenie: kuchynka. Sieťové rozvody v každej kancelárii. Asfaltová prístupová cesta. Cena prenájmu je 100,- eur/m2/rok - vrátane energií, bez DPH.