Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelária 31 m2, 1.poschodie, Trenčín, ul.1.mája / centrum

  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 2
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 2
Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Centrum
Ulica
1. Mája
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
31 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
13.07.2022
Cena 6,70 €/m2/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 31 m2 na1.poschodí administratívneho objektu na ul.1.mája v širšom centre Trenčína. K dispozícii sú spoločné sociálne zariadenia a vybavená kuchynka. Iné vybavenie: služby recepcie, zabezpečenie alarmom. Cena prenájmu je uvedená vrátane energií, bez DPH. Možnosť prenájmu ďalšej kancelárie na 1.p. budovy s výmerou 10,5 m2. Možnosť prenájmu parkovacieho státia vo dvore objektu. Vynikajúca dostupnosť do centra mesta, v blízkosti viaceré dôležité inštitúcie, banky. Foto: ilustračné. K dispozícii od 1.9.2022. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 18.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk