Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 387 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Odstúpenie kompletne zrekonštruovaných obchodných priestorov, 100 m2, historické centrum, Trenčín / Mierové námestie

  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Trenčín, Centrum | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Centrum
Ulica
Mierové námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
99 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.02.2019
Aktualizované
14.01.2020
Cena 1,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na odstúpenie kompletne zrekonštruované a štýlovo zariadené obchodné priestory v historickom centre Trenčína. Priestory sú situované na Mierovom námestí na prízemí tehlovej budovy s výkladmi orientovanými do námestia. Výmera priestorov (vrátane zázemia a sociálnych zariadení) je cca 100 m2 + cca 30 m2 možné rozšírenie obchodných priestorov ďalšou rekonštrukciou skladu situovaného v zadnej časti priestorov. V prednej časti sú klenbové stropy. Prevádzka je plne funkčná, zabehnutá, so stabilnou klientelou. Priestory sú v dobre situovanej lokalite pešej zóny, so stálym pohybom ľudí. Možnosť prevziať aj personál. V cene odstúpenia je kompletné zariadenie prevádzky - stoly, stoličky, gauče, vstavaný nábytok, elektrospotrebiče, celý inventár a ostatné príslušenstvo, tovar a i. Parkovanie: verejné. Cena: dohodou.