Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 674 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt, Drietoma, 52 m2 (10 km od Trenčína)

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Drietoma
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
12.01.2024
Aktualizované
27.02.2024
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v obci Drietoma. Byt sa nachádza na 3/3 poschodí, pozostáva z dvoch obytných miestností, obývacia izba prepojená s kuchyňou, spálňa, chodba , kúpeľňa, samostatné WC a špajza + 2 balkóny. V suteréne bytového domu sa nachádza veľká. Byt sa predáva čiastočne zariadený podľa dohody. Vykurovanie je vlastným plynovým kotlom. Podlahová plocha bytu je 52m² + 5,6m² veľká murovaná pivnica + 2 priestranné balkóny. K bytovke patrí oplotený/uzamykateľný pozemok s detským ihriskom. Bytový dom je kolaudovaný v roku 2008. Nízke náklady na bývanie 130€/mesiac 4- členná rodina.

Pred bytovkou je dostatok parkovacích miest – zdarma. V blízkom okolí sa nachádza potok a pekná príroda.
V obci Drietoma sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Je tu základná škola, škôlka, potraviny, mäsiarstvo, reštaurácia, čerpacia stanica, autobusové zastávky, pošta a iné. 

Kontakt: Ing. Zuzana Mangundová Rsc., tel.: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk, info@vasereality.sk