Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 961 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PRESTIGE Group s.r.o.
pgr@pgr.sk
+421907163009

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezidencia THERMAE - 2 izbový byt - terasa

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Hviezdoslavova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Celková plocha
79 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.10.2023
Aktualizované
14.06.2024
Cena 0,00 €
PRESTIGE Group s.r.o. PRESTIGE Group s.r.o.
Kontaktovať makléra +421907163009

Popis nehnutelnosti

Byt 42
2 izby , 4 poschodie, terasa 11,04 m2, celková výmera 79,55 m2
Byt 42 : https://www.rezidenciathermae.sk/byt-42/

Celú ponuku nájdete na :
www.rezidenciathermae.sk

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA

Rezidencia THERMAE ponúka rekonštrukciu, prístavbu a nadstavbu budovy v známom kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Tento jedinečný objekt je atraktívnou stavbou s výrazne funkcionalistickým vzhľadom, ktorý dotvárajú lukratívne terasy nad ustúpenými časťami podlaží. Nachádza sa v priamom susedstve kúpeľov, na okraji pešej zóny a ponúka miesto pre bežný život aj pre relax.

Hlavný vstup bude z Hviezdoslavovej ulice. Objekt sa skladá z jedného podzemného podlažia, piatich nadzemných podlaží a posledného šiesteho ustúpeného podlažia, pričom nadstavba počíta s dostavbou tohto podlažia a nadstavení nadštandardných mezonetov s lukratívnymi terasami. V budove je výťah, ku každému bytu prináleží pivničná kobka v cene a väčšina bytov má balkón alebo terasu.

V ponuke je 72 bytov rôznych výmer (od 37 m2 do 170 m2): garsónky, jedno, dvoj, troj a štvorizbové byty, pričom na najvyššom podlaží sa budú nachádzať nadštandardné mezonety s veľkými terasami a na prízemí budú byty s predzáhradkou. K objektu prináleží taktiež 71 vonkajších parkovacích miest.

Svojím umiestnením v srdci Trenčianskych Teplíc vytvára Rezidencia THERMAE dominantu, ktorá bude ponúkať jej obyvateľom nielen blízku dostupnosť ku kompletnej občianskej vybavenosti, ale taktiež ku kultúre či relaxu v susediacich kúpeľoch.

Trenčianske Teplice majú svoje neopakovateľné čaro. Kto ich nenavštívil, nedokáže si ho predstaviť.

Informácie: 0907 163 009

„Atraktívne bývanie v srdci kúpeľného mesta“