Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PRESTIGE Group s.r.o.
pgr@pgr.sk
+421907163009

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ, dom - na bývanie a podnikanie - 312m2 (pozemok 409m2), Záblatie, Trenčín

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Rybáre
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
312 m2
Celková plocha
312 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 225 000,00 €
PRESTIGE Group s.r.o. PRESTIGE Group s.r.o.
Kontaktovať makléra +421907163009

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj  dom - na bývanie a podnikanie (pohostinstvo). Stavba domu sa nachádza na ulici Rybáre, miestna časť Záblatie krajského mesta Trenčín. Dom je vedený v katastri nehnuteľností ako rodinný dom, ktorý je samostatne stojaci, murovaný s obytným podkrovím. Podľa dostupných údajov bol dom postavený cca pred 80 rokmi, vtedy ako prízemný. V roku 1992 bola pristavená časť ktorá slúži ako hostinec. V roku 2001 bola realizovaná prestavba domu s nadstavením obytného podkrovia.

Dispozičné riešenie:
Prízemie : 2 x izba, schodisko do podkrovia, chodba, pohostinstvo so sociálnym zariadením – spolu 155,92m2.
Podkrovie : schodisko, chodba, kuchyňa, sprcha, WC, izba, pracovňa, sklad, tri izby – spolu 156,98m2.
Pozemok je vedený ako záhrada, ktorá je priľahlá k domu.

Dom je samostatne stojaci, má dve nadzemné podlažia. Od centra krajského mesta je dom vzdialený približne 5 km a dopravné spojenie je mestskou autobusovou dopravou, pričom čas jazdy je približne 15 min. Orientácia obytných miestností je prevažne v smere na západ.
Dom je využívaný na projektovaný účel - na bývanie a pohostinstvo.
Pozemok o výmere 205,00m2 slúži ako terasa k pohostinstvu a parkovanie, je rovinatý, ide o zastavanú plochu. Prístup je zo spevnenej miestnej komunikácie ulice Rybáre.

Cena: 225 000 €

Informácie - 0907 163 009

www.realitycomfort.sk
www.pgr.sk