Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 168 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 1

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Celoročne obývateľná chata na predaj, Trenčianske Teplice

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Trenčianske Teplice
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
85 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
06.05.2020
Aktualizované
12.05.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu ktorá sa nachádza na okraji Trenčianskych Teplíc v prekrásnom a tichom prostredí, v blízkosti rybníka.  

Chata je murovaná, čiastočne podpivničená, pozemok s rozlohou 241 m2.   

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálenskou časťou a vstupný vestibul s krbom, WC, kúpeľňa a technická miestnosť, na poschodí sú tri izby.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0917 121 799.