Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 676 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj chata v Trenčianskych Tepliciach s pozemkom 800 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Ulica
Sady Pod Dedovcom
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
17.09.2020
Aktualizované
17.09.2020
Cena 49 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj jednopodlažnú chatu v Trenčianskych Tepliciach, časť Sady pod Dedovcom. Rozloha mierne svahovitého pozemku je 800 m2, zastavaná plocha chaty je 36 m2. Do chaty je zavedená elektrina a voda. Dispozičné riešenie: obývacia izba, kuchyňa a terasa. Drevená chata je v pôvodnom ale udržiavanom stave, vedie k nej asfaltová prístupová cesta, ktorá je udržiavaná aj v zime. Nachádza sa v zastavanom území obce, vhodná na celoročné bývanie prípadne stavbu rodinného domu. Cena zahŕňa vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov na návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK.