Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 806 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrej Jančovič
jancovic@mnreality.sk
+421 940 771 689

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebné pozemky Tovarníky

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Tovarníky
Ulica
Tichá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
01.01.2022
Aktualizované
01.01.2022
Cena 0,00 €
Andrej Jančovič MN REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 940 771 689

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy v obci Tovarníky.Pozemky sa nachádzajú v územnom pláne obce,v tichom,slnečnom prostredí. Pozemky majú výmery 538m2,651m2,655m2,1885m2.Najväčší pozemok je možné ešte rozdeliť na 2 parcely.IS sa nachádzajú vedľa pozemku -voda,elektrika,plyn,kanalizácia.Ceny pozemkov nie sú pevne stanovené, záleží či je záujem o 1 pozemok.alebo ako celok,cena je na dohode v prípade záujmu,viac informácií na tel.cisle .